فراز عرش البرز

فراز عرش البرز

شرکت فنی مهندسی فراز عرش البرز ( مسئولیت محدود ) جهت فعالیت در حوزه آسانسور و پله برقی ، توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاهی و متخصصان صنعت آسانسور تاسیس و با شماره ۹۳۸۵ در استان بوشهر به ثبت رسیده است.

شرکت فنی مهندسی فراز عرش البرز ( مسئولیت محدود ) جهت فعالیت در حوزه آسانسور و پله برقی ، توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاهی و متخصصان صنعت آسانسور تاسیس و با شماره ۹۳۸۵ در استان بوشهر به ثبت رسیده است.

این شرکت با کسب صلاحیت های لازم ، موفق به دریافت پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور از سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بوشهر و همچنین گواهینامه مدیریت پروژه و گواهینامه مدیریت کیفیت از شرکت TUV آلمان شده است.

لازم به ذکر است که هدف شرکت فنی مهندسی فراز عرش البرز، تلفیق علم و تجربه جهت ارائه خدماتی با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر به شما شهروندان عزیز می باشد.

--

--

محصولات و خدماتی که ارائه میکنیم


- طراحی، محاسبه، نصب، راه‌اندازی، نگهداری و تعمیر انواع آسانسور و بالابرهای ساختمانی مطابق با اصول مهندسی روز دنیا

- طراحی و تولید انواع کابین و درب آسانسور

- نوسازی آسانسورهای قدیمی و فرسوده در حداقل زمان ممکن مطابق با استاندارهای ملی و بین‌المللی

- طراحی، محاسبه، نصب، راه‌اندازی و نگهداری انواع پله های برقی

- مشاوره و بازدید رایگان

- فروش انواع قطعات آسانسور(موتور،کابین،تابلوفرمان و...) با قیمت مناسب

- انجام خدمات سرویس، تعمیر و نگهداری آسانسور به صورت منظم (دارای اکیپ‌های مجرب و مجهزسرویس، تعمیر و نگهداری آسانسورمستقر در بندر بوشهر ، شهرستان دشتستان و بندر کنگان)

سخنان ویژه

بارها ممکن است برای شما این سوال پیش آمده باشد که به چه علت قیمت دو دستگاه آسانسورکه دارای مشخصات ظاهری یکسانی هستند با یکدیگر اختلاف دارند؟

نکته اینجاست که در مشخصات فنی آسانسورها صرفا به نوع قطعات اشاره می شود نه کیفیت آن، بنابراین قیمت می‌تواند متغیر باشد. به عنوان مثال کابین آسانسورتنها با نوع دکوراسیون متمایز می‌گردد،استنلس استیل، فرمیکا و یا ام دی اف.لیکن باید توجه داشت که کبفیت ساخت کابین، وزن کابین،کیفیت مصالح استفاده شده،درجه کیفی استیل استفاده شده، همه و همه در کیفیت و زیبایی محصول نهایی موثر هستند و به همان نسبت در کیفیت تمام شده کابین تا 20 درصد تاثیر خواهند داشت.

پس با تعمیم مثال فوق به کل قطعات آسانسور از پیچ و مهره تا قطعات اصلی می‌توان دریافت که چرا قیمت دو آسانسور که در ظاهر دارای مشخصات فنی تقریبا یکسانی هستند دارای اختلاف قیمت 15 تا 20 درصدی می‌باشند.

بنابراین توصیه می‌شود با در نظر گرفتن توضیحات فوق در حین خرید آسانسور به موارد زیر توجه شود:

- بررسی صلاحیت شرکت‌های نصب کننده آسانسور.(داشتن پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور)

- بررسی دقیق مشخصات فنی ارائه شده توسط شرکت‌های مختلف

- بررسی توان شرکت‌ها از نظر اجرایی

- بررسی رزومه کاری شرکت‌ها و نیز بازدید از پروژهای نصب شده توسط آنها

- توانایی شرکت‌های در ارائه خدمات پس از فروش


دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image


Tweet
whatsapp
instagram