آخرین مهلت ارسال فرمهای مربوط به تمدید پروانه طراحی و مونتاژ

سه‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱  ۰ نظر   ۵۰۶ بازدید

آخرین مهلت ارسال فرمهای مربوط به تمدید پروانه طراحی و مونتاژ

بسمه تعالی

مدیران عامل محترم شرکتهای عضو سندیکا

با سلام و احترام

پس از تصویب و ابلاغ “دستور العمل صدور پروانه طراحی و مونتاژ آسانسور” توسط وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، تعداد قابل توجهی از شرکتهایی که مدیران فنی آنها از نظر تحصیلات فاقد شرایط مندرج در دستور العمل بودند با هیئت مدیره سندیکا تماس گرفته و از اینکه پروانه ها یشان تمدید نمی شود ابراز نگرانی می کردند.

هیئت مدیره سندیکا نیز بنا بر رسالت خویش، انجام اقداماتی را به صورت مستمر و پیگیر در دستور کار خود قرار داد و به طور خاص ، هیئت رئیسه سندیکا تلاشهای زیادی را برای تعامل با مسئولین وزارت صنعت ، معدن و تجارت و برای اقناع ایشان در جهت کمک به حل این مشکل به عمل آورد.

خوشبختانه مسئولین وزارت یاد شده نیز نهایت همکاری را نمودند و موافقت های اولیه صورت گرفت و در پی آن، سندیکا اقدام به صدور اطلاعیه شماره ۹۴۳۵۴۸۹ مورخ ۲۳/۰۶/۹۴ نمود تا از این رهگذر مشکل بالغ بر ۲۰۰ شرکت حل گردد.

متاسفانه، تا کنون که بیش از ۱۲ روز گذشته است فقط حدود ۲۵ % از این گونه شرکتها فرمهای پیوست اطلاعیه فوق الذکر را تکمیل و ارسال نموده اند و علیرغم آنچه پیش بینی می شد ، ۷۵ % از شرکتها برای حل مشکل خودشان حاضر به تکمیل و ارسال فرمها نشده اند.

حال ، با توجه به مراتب فوق ، هیئت مدیره سندیکا از شرکتهایی که مشمول مفاد اطلاعیه فوق الذکر می باشند تقاضا دارد تا تاریخ ۱۱/۰۷/۹۴ فرمها را تکمیل و به سندیکا ارسال نمایند.

پس از تاریخ فوق، فرض بر این خواهد بود که سایر شرکتهای مشمول مفاد اطلاعیه ، از طرق دیگر مشکل خود را حل نموده اند و لذا سندیکا صرفاً برای شرکتهایی که تا آن زمان فرمها را تکمیل و ارسال نموده باشند اقدامات لازم به منظور ایجاد شرایط مناسب برای تمدید پروانه ها یشان را به عمل خواهد آورد و از آن به بعد گله مندی شرکتهایی که فرم تکمیل ننموده اند مسموع نخواهد بود.

با تشکر و آرزوی توفیق
محمدرضا زهره وندی
رئیس هیئت مدیره

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image


Tweet
whatsapp
instagram