آزمون دوره سوم مدیران فنی استان تهران سه شنبه ۱۷ آذرماه ۹۴ در محل اداره کل استاندارد استان تهران برگزار گردید.

پنج‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۷۱۸ بازدید

آزمون دوره سوم مدیران فنی استان تهران سه شنبه ۱۷ آذرماه ۹۴ در محل اداره کل استاندارد استان تهران برگزار گردید.

با توجه به تغییرات و ضوابط استانداردها نیاز است که مدیران فنی صنعت آسانسور نیز بار علمی و فنی خود را به روز کنند ،دراین زمینه سندیکا با همکاری اداره کل استاندارد استان تهران تابحال ۵ دوره آموزشی مدیران فنی برگزارکرده است که دو دوره آن در استانهای اصفهان و مازندران تشکیل گردیده.

امسال نیز پنجمین دوره آموزشی چهارم و پنجم آذرماه درتهران انجام شد و آزمون مربوط به این دوره نیز در هفدهم آذرماه ساعت ۹ صبح با حضور حدود ۸۵ نفر از مدیران فنی برگزار گردید. این دوره آموزشی تخصصی در ارتباط با آسانسورهای بدون گیربکس (گیرلس و روم لس) بوده و کسانی که دراین دوره شرکت کرده اند با استاندارهای این نوع آسانسور آشنایی بیشتری پیداکرده اند.

جناب آقای مردمی (دبیرکمیته آموزش) دراین باره اعلام نمودند: این دوره نیاز روز صنعت آسانسور بوده زیرا پروانه کار که از ۹۴/۰۵/۰۱ به بعد صادر می‌شود با ویرایش جدید استاندارد روبرو خواهد شد و برای همه همکاران نیاز است که این دوره ها را بگذرانند تا درآینده با مشکلی مواجه نشوند.

جناب آقای شکاری (دبیرکمیته فنی واستاندارد) نیز اظهار نمودند: این دوره ۳ نوبت برگزار شده است با توجه به اینکه این دوره از نظر تعداد حاضرین بیشتر از دوره های قبل بوده اما انتظارما از همکاران محترم بیش ازاین بود که دراین دوره های مهم حاضر شوند. همچنین بیان نمودند که این دوره تخصصی درارتباط با آسانسورهای بدون گیربکس برگزارگردیده وبا توجه به تکنولوژی روز صنعت آسانسور این دوره از اهمیت زیادی برخورداراست.

همچنین جناب آقای مرزبان (بازرس اصلی سندیکا) بیان فرمودند که دوره جدید هیئت مدیره واقعا روی برنامه آموزش زحمت کشیده اند و وقت گذاشته اند ایشان درادامه بیان داشتند که استقبال دراین دوره بیش ازسایر دوره ها بوده است.

نتایج این آزمون تایکماه آینده اعلام خواهدشد.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image


Tweet
whatsapp
instagram