برای اولین بار همایش آشنایی با نماد اعتماد الکترونیکی و نقش آن در توسعه کسب و کارهای اینترنتی در استان بوشهر

پنج‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۷۲۹ بازدید

برای اولین بار همایش آشنایی با نماد اعتماد الکترونیکی و نقش آن در توسعه کسب و کارهای اینترنتی در استان بوشهر

رئیس اداره آموزش و پژوهش سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرگفت: برای اولین بار همایش آشنایی با نماد اعتماد الکترونیکی و نقش آن در توسعه کسب و کارهای اینترنتی در 30 آذرماه سالجاری در استان بوشهربرگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر؛ یونس صالحی افزود: همایش آشنایی با نماد اعتماد الکترونیکی و نقش آن در توسعه کسب و کارهای اینترنتی با همکاری اداره کل پست، پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات(فتا)، اتاق اصناف و اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی استان بوشهر، در30 آذرماه با هدف، توسعه کسب و کار اینترنتی و کاهش بخشی از هزینه های توزیع برگزار خواهد شد .
صالحی یادآور شد: نماد اعتماد الکترونیکی با هدف قانونمند کردن فعالیت فروشگاه‌های مجازی ، به منظور اعتماد سازی در هنگام مراجعه به سایت ها و فروشگاه های اینترنتی می باشد.
وی تصریح کرد: نماد اعتماد الکترونیکی به شکل یک علامت در قسمت فوقانی سایت‌هایی که از نظر قانونی فعالیت آنان مورد تائید است به نمایش در می آید به خریداران و مصرف کنندگان کالاها و خدمات فروشگاه های اینترنتی اطمینان لازم جهت اجرای تعهدات را می دهد.

یونس صالحی در پایان عنوان کرد: حجم تاثیر تجارت الکترونیک در سرانه تولید ناخالص ملی در دنیا بسیار بالا بوده که امیدواریم این همایش سرآغازی برای توسعه تجارت الکترونیک در استان باشد

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image


Tweet
whatsapp
instagram