گیرلس زیلابگ چیست و مشخصات آن

یکی از بهترین موتورهای آسانسور که تولید کشور آلمان است موتور گیرلس زیلابگ می باشد. این موتور از نوع بدون گیربکس به شمار می رود و ظرفیت ۴۵۰ کیلوگرم دارد، همچنین به صورت شش نفره آن را وارد بازار می نمایند. سرعت این موتور به یک متر و شش سانت در ثانیه می رسد و همچنین سیستم تعلیق آن به صورت دو به یک است.

یکی از بهترین موتورهای آسانسور که تولید کشور آلمان است موتور گیرلس زیلابگ می باشد. این موتور از نوع بدون گیربکس به شمار می رود و ظرفیت ۴۵۰ کیلوگرم دارد، همچنین به صورت شش نفره آن را وارد بازار می نمایند. سرعت این موتور به یک متر و شش سانت در ثانیه می رسد و همچنین سیستم تعلیق آن به صورت دو به یک است.

دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۸۹۰ بازدید

گیرلس زیلابگ چیست و مشخصات آن

گیرلس زیلابگ چیست و مشخصات آن

یکی از بهترین موتورهای آسانسور که تولید کشور آلمان می باشد موتور گیرلس زیلابگ می باشد. این موتور از نوع بدون گیربکس است و ظرفیت ۴۵۰ کیلوگرم دارد و همچنین به صورت شش نفره وارد بازار شده است. سرعت این موتور به یک متر و شش سانت در ثانیه می رسد و سیستم تعلیق آن به صورت دو به یک می باشد. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد این موتور وجود دارد این است که اینورتر قرار داده شده درون آن کیفیت بسیار عالی دارد و حرکت نرم و عالی برای کابین آسانسور رقم می زند. به همین دلیل آن دسته از افرادی که در زمینه تولید آسانسور فعالیت می‌ کنند ترجیح می ‌دهند که این موتور را برای آسانسورها خریداری کرده و روی آسانسور نصب نمایند.

شما در صورتی که مایل به خریداری موتور آسانسور گیرلس زیلابگ هستید باید به خوبی انواع آن را بشناسید. در واقع این موتور آسانسور انواع متنوعی دارد که هر یک از انواع آن دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی است. قابلیت های متنوعی از کیفیت و کارایی این موتور به دست می آورید و روی آسانسورهای کششی موتورخانه دار و یا بدون موتورخانه می توانید آن را نصب کنید. مصرف بهینه برق نسبت به موتورهای گیربکس آسانسور یکی از مهمترین ویژگی ها و مشخصات این موتور ها می باشد. در ادامه برخی از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های این موتور آسانسور را بیان می کنیم.

کاربرد موتور گیرلس زیلابگ

شما زمان خرید هر یک از موتورهای آسانسور باید به خوبی در مورد مزیت های آن موتور اطلاعات کافی داشته باشید. بنابراین اگر قصد خرید موتور گیرلس زیلابگ را دارید باید به خوبی مزیت ‌های این موتور را بشناسید و سپس آن را برای نصب روی آسانسور خریداری کنید. مزیت ‌های موتورهای گیرلس نسبت به موتورهای گیربکس بسیار زیادتر است و به همین دلیل برخی از افراد ترجیح می‌ دهند این موتورها را روی آسانسورها نصب کنند. از جمله مزیت ‌های موتورهای گیرلس عبارت است از :

1. با نصب این موتور ها روی آسانسور لرزش کابین آسانسور از بین می ‌رود و همچنین کابین آسانسور حرکت نرمی خواهد داشت. بنابراین اگر آسانسور شما دارای لرزش می باشد و نگران این مسئله هستید که آسانسور حرکت نرم نداشته باشد می توانید این موتور را روی آسانسور خود نصب کنید.

2. با نصب این موتور روی آسانسور شما قادر خواهید بود که در مصرف برق و انرژی صرفه جویی نمایید. در واقع باید بدانید که این موتور اینورتر می ‌باشد و به همین دلیل در مصرف برق صرفه جویی خواهد داشت.

3. از آنجایی که در این موتور گیربکس وجود ندارد و فضای کمتری را اشغال می کند فضای کمی را به خود اختصاص می دهد. به همین دلیل آن دسته از افرادی که ساختمان شان ظرفیت زیادی برای نگهداری و جای دادن گیربکس آسانسور ندارد می توانند این نمونه از موتورهای آسانسور را روی آسانسور خود نصب نمایند.

4. نصب سریع و آسان موتورهای گیرلس یکی دیگر از مزیت ها و فواید این موتورهای آسانسور می باشد. البته که باید بدانید نصب این موتورها را تنها باید متخصصان و نصابان حرفه ‌ای انجام دهند. برخی از افراد شاید به دلیل اطلاعاتی که داشته باشند بخواهند خودشان اقدام به نصب این آسانسور و موتور نمایند. البته باید آنها بدانند نصب این موتور روی آسانسور استانداردهای ویژه‌ای دارد و تنها به وسیله نصابان حرفه ‌ای باید نصب گردد.

5.بازه و راندمان این موتور آسانسور حدود ۹۹ درصد نسبت به دیگر موتورهای آسانسور بهتر می باشد

به طور کلی باید به خوبی بدانید که موتور گیرلس زیلابگ تولید کشور آلمان است و از جمله محبوب ترین موتور برند های موتور آسانسور به شمار می رود. این موتور دارای توان بسیار بالایی می باشد که البته باید بدانید توان هر یک از موتورهای گیرلس با یکدیگر فرق می کند. شما می توانید بر اساس نوع آسانسور خود یکی از سری های متفاوت این موتور را خریداری کنید.

قیمت موتور گیرلس زیلابگ

به طور کلی شما باید به خوبی بدانید که موتور آسانسور بدون گیربکس زیلابگ ساخت کشور آلمان است و با توجه به طراحی خاص و منحصر به فردی که دارد دارای قیمت بیشتری نسبت به دیگر موتورهای گیربکس دار و بدون گیربکس کشور می باشد. از آنجایی که این محصول وارداتی است شما برای محاسبه و تعیین قیمت کردن آن باید به شاخص های نرخ ارز دقت زیادی داشته باشید. به طور کلی بهتر است به خوبی بدانید که هزینه و قیمت خریداری این نمونه از موتورهای آسانسور به عوامل متنوعی بستگی دارد. برخی از اصلی ‌ترین و مهم ‌ترین این عوامل عبارت است از :

1. یکی از مهمترین مواردی که تاثیر زیادی روی قیمت موتورهای گیرلس دارد نوع آنها می باشد. شما باید به خوبی بدانید که هر یک از انواع این موتورها دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی است. بنابراین ویژگی ها و مشخصات موتور ها تعیین کننده قیمت آنها می باشد. آن دسته از موتورهایی که توان بالایی دارند بدون شک دارای قیمت بیشتری نسبت به دیگر مدل ها هستند.

2. یکی دیگر از عواملی که تاثیر بسیار زیادی روی قیمت موتورهای زیلابگ می‌ گذارد شاخص ارز های وارداتی می باشد. شما باید بدانید که این موتورهای آسانسور از کشور آلمان وارد کشور ایران می ‌شود و به همین دلیل هزینه خریداری شان بر اساس ارزهای وارداتی تعیین می‌ گردد. به‌ طور کلی باید بدانید که به همین دلیل هزینه خریداری موتورهای گیرلس زیلابگ بیشتر از دیگر موتور ها می باشد.

3. توان هر یک از موتورها یکی از مهم‌ترین مواردی است که قیمت آنها را مشخص می نماید. آن دسته از موتورهای آسانسور که توان زیادی دارند بدون شک خریداری شان بیشتر از دیگر نمونه ها می باشد.

در صورتی که شما می خواهید این موتور آسانسور را با بهترین قیمت خریداری کنید تنها باید به نمایندگی های مجاز فروش موتور آسانسور زیلابگ مراجعه نمایید. فروشندگان زیادی هستند که فروش این موتور را در بازار برعهده دارند ولی شما باید دقت داشته باشید که گارانتی این محصول را زمان خرید دریافت کنید.

گارانتی موتور آسانسور گیرلس زیلابگ

موتور آسانسور گیرلس زیلابگ آلمان بر اساس استانداردهای بین‌المللی تولید و طراحی شده است. شما می توانید این موتور را با داشتن دو سال گارانتی و خدمات پس از فروش از فروشگاه هایی که نمایندگی فروش این موتور آسانسور را بر عهده دارند خریداری کنید. دقت داشته باشید که این موتور آسانسور از جمله موتورهای بدون گیربکس با کیفیت بسیار عالی به شمار می ‌آید. سهولت در نصب آسانسور و همچنین کمترین صدایی که درون این موتورها وجود دارد یکی از مهمترین ویژگی های موتور آسانسور زیلابگ آلمان می باشد.

افرادی که مایل هستند بهترین تجهیزات و قطعات را روی آسانسورهای ساختمان خود نصب کنند ترجیح می‌دهند که موتور زیلابگ آلمان را خریداری نمایند. توجه داشته باشید که این موتور دارای انواع متنوعی است که پیش از خریداری هر یک از انواع آن باید ظرفیت شان را مورد بررسی قرار دهید تا بر اساس نوع آسانسور شما باشد. توجه نمایید که در صورت خرید این نوع از موتور آسانسور به یکی از فروشگاه های غیر مجاز مراجعه کنید ممکن است نوع تقلبی محصول را دریافت نمایید و به همین دلیل کیفیت لازم را از موتور زیلابگ دریافت نکنید. بر همین اساس تنها باید برای خرید این موتور آسانسور و دریافت گارانتی محصول باید به نمایندگی ‌های مجاز زیلابگ مراجعه نمایید.

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image


Tweet
whatsapp
instagram