سومین دوره آموزشی مدیران فنی شرکتهای دارای گواهی نامه طراحی و مونتاژ آسانسور برگزار گردید

دوشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۲  ۰ نظر   ۷۹۴ بازدید

سومین دوره آموزشی مدیران فنی شرکتهای دارای گواهی نامه طراحی و مونتاژ آسانسور برگزار گردید

سومین دوره آموزشی مدیران فنی شرکتهای دارای گواهی نامه طراحی و مونتاژ آسانسور با حضور ریاست و جمعی از اعضای هیئت مدیره و بازرسین سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و مسئولین سازمان ملی استاندارد ایران و اداره کل استاندارد استان تهران و اساتید محترم دوره در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۴ و ۵ آذرماه ۹۴) به اهتمام کمیته آموزش سندیکا برگزار گردید.

شایان ذکر است این دوره در واقع پنجمین دوره آموزشی بود که سه دوره آن در سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران و دو دوره دیگر در شعب این سندیکا برگزار شده اند.

در روز نخست این دوره آموزشی، مباحث آشنایی با موتورهای گیرلس، آشنایی با طراحی و نحوه نصب اجزاء آسانسورهای مجهز به موتور گیرلس و هم چنین آشنایی با ویرایش جدید استاندارد ملی آسانسورهای برقی تدریس گردید.

برخی از تفاوت های مهم در ویرایش جدید استاندارد ملی آسانسورهای برقی (۱-۶۳۰۳) و استانداردهای مربوط به طناب فولادی با قطر کمتر از ۸ میلی متر نیز از جمله موضوعات مطرح شده در روز دوم می باشد.

کمیته آموزش سندیکا به نوبه خود از تمام کسانی که در برگزاری هر چه بهتر دوره آموزشی مدیران فنی شرکتهای دارای پروانه طراحی و مونتاژ، این کمیته را یاری نمودند، تشکر وقدردانی مینماید.

با تشکر
کمیته آموزش

دیدگاه خود را بیان کنید

Code Image


Tweet
whatsapp
instagram